Intenet
TV Republika
W związku z wieloma pytaniami informujemy, iż posiadamy w swojej ofercie kanał TV Republika, który jest alternatywą dla TVP Info. W przypadku zainteresowania powyższym kanałem prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.
Szybki InternetDVB-T2 HEVC
INFORMACJA

Poniższa informacja dotyczy wszystkich klientów, których telewizory nie posiadają podpiętego dekodera TOYA lub modułu CI+.

15 grudnia 2023 roku część, kanałów w pakietach startowy oraz podstawowy zmieni standard nadawania z DVB-T na DVB-T2 HEVC. Jeżeli Państwa telewizor odbiera kanał "Polsat HD" oznacza to, że przystosowany do nadchodzących zmian.

Większość telewizorów oraz dekoderów, które same nie dokonają aktualizacji listy kanałów prosimy programować następująco:

1. Wybieramy na pilocie od odbiornika przycisk „menu”,
2. Wyszukujemy ustawienia kanałów (najczęściej ikonka satelity),
3. Wybieramy strojenie automatyczne,
4. Jeżeli jest możliwość to wybieramy: antena/naziemna/DVB-T2 (nazwa zależna od producenta)


Jeżeli Państwa obecny odbiornik nie jest przygotowany do standardu DVB-T2 HEVC to mają Państwo do dyspozycji dwie możliwości:

1. Przejście na ofertę „TOYA” z pakietem: Mini, Wygodnym lub Bogatym. W większości przypadków można zamontować moduł CI+ bezpośrednio w telewizorze. Rozwiązanie te nie wymaga kolejnego pilota. Montaż jest bezpłatny i jest wykonywany przez techników „TELE-KAB”.

2. Zaopatrzyć się w dekoder lub telewizor, który umożliwi odbiór telewizji w nowym standardzie. TELE-KAB nie prowadzi sprzedaży dekoderów DVB-T2/HEVC.

Wybierając nowy odbiornik upewnij się, że obsługuje co najmniej:

• Standard DVB-T2
• Kompresję obrazu HEVC (H.265)
• Odbiór programów HDTV
• Kompresję dźwięku E-AC3 (DolbyDigital Plus)

W przypadku zakupu dekodera DVB-T2 HEVC zalecamy, by posiadał on pilot z możliwością włączania i wyłączania telewizora(pilot programowalny).

Telewizja 4KZmiana ceny
INFORMACJA

Informujemy, że od dnia 01.01.2023r. opłata za telewizję kablową w pakiecie podstawowym zostaje zmieniona z 40 zł na 45 zł.

Zmiana ceny jest skutkiem znacznych podwyżek ze strony nadawców programów telewizyjnych.