KSW 31
Chcesz zobaczyć pojedynek Mameda Khalidova z Melvinem Manhoefem? Czy Michałowi Materla uda się obronić pas mistrza wagi średniej? Jak tym razem poradzi sobie w walce ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman Mariusz Pudzianowski ? Zapraszamy do zakupu dostępu PPV do gali KSW 31 !

KSW 31 - karta walk:

Michał Materla vs Tomasz Drwal - obrona pasa (-84KG):
Mariusz Pudzianowski vs Rolles Gracie
Karol Bedorf vs PeterGraham (-120kg):
Goran Reljic vs Attila Vegh - obrona pasa (-93KG):
Maciej Jewtuszko vs Kamil Szymuszowski
Jay Silva vs Azis Karaoglu
Tomasz Narkun vs Karol Celiński

Usługa dostępna przy użyciu dekodera TOYA

Zamówienie usługi za pośrednictwem dekodera możliwe tylko na dekoderach 3G(z dostępem do internetu). W przypadku innych dekoderów w celu wykupienia transmisji prosimy o kontakt z biurem.Kliknij na obrazek, żeby powiększyć
Pakiet sport plus odkodowany

Kliknij na obrazek, żeby powiększyć


Informujemy ponadto, że cena pakietu Sport Plus dla Abonentów pakietu Bogatego, od 1-go czerwca zostaje obniżona do 7 zł, czyli tyle ile Państwo płacą obecnie za pakiet Sport, zawierający jedynie kanały w wersji SD. Jednocześnie cena pakietu Sport Plus dla Abonentów pakietu Wygodnego, od 1-go czerwca zostaje obniżona z 15 do 14 zł/m-c.

Aby dokonać zamiany pakietu Sport na Sport Plus (dla Abonentów pakietu Bogatego) w tej samej cenie należy udać się do naszej placówki.
Kanały cyfrowe DVB-T aktualizacja! 50 dostępnych kanałów !
Rozpoczęliśmy proces przejścia do nadawania kanałów cyfrowych niekodowanych w DVB-T.


Część kanałów dostępna w DVB-C została już wyłączona. Prosimy o ponowne wyszukanie kanałów. Większość telewizorów prosimy programować następująco:

1. Wybieramy klawisz menu.
2. Wyszukujemy ustawienia kanałów(najczęściej ikonka satelity)
3. Wybieramy strojenie automatyczne.
4. Jeżeli jest możliwość to wybieramy antena/naziemna,DVB-T (nazwa zależna od producenta)
5. Zatwierdzamy wyszukiwanie.

Jeżeli zostanie znalezionych 50 kanałów cyfrowych(często podpisywanych jako DTV) to znak, że poprawnie znaleziono wszystkie kanały.

Lista dostępnych kanałów:


Kliknij na obrazek, żeby powiększyć

Nowa oferta telewizji cyfrowej
Uprzejmie informujemy, że jest już dostępna nowa oferta telewizji cyfrowej.

UWAGA !!

Ceny abonamentu zawierają już koszt dekodera HD! Koszt każdego następnego dekodera do kolejnego telewizora to 10 zł miesięcznie doliczone do abonamentu. Dekoder 3G - Pozwala na dostęp do bibliotek internetowych ipla, iplex, vod, tvn player i wielu innych w cenie abonamentu. Koszt takiego dekodera to + 10 zł miesięcznie do abonamentu.

W nowej ofercie mogą mieć Państwo już za 25 zł brutto miesięcznie ponad 50 programów wraz z dekoderem HD, który jest już wliczony w abonament !


Kliknij na obrazek, żeby powiększyć