Intenet
Nowa ofertaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, która dostępna jest w wersji elektronicznej lub w biurze obsługi klienta. Kliknij tutaj, aby otworzyć wersję elektroniczną.


Odkodowany weekend w HBO 14 i 15 październikaOD 25 LUTEGO DO 1 KWIETNIA ODKODOWANE WSZYSTKIE KANAŁY BBC DOSTĘPNE W TOYA. W ŚWIECIE BBC KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE.


BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę.
Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.

BBC Lifestyle zabiera widzów w kulinarną podróż dookoła świata, zmienia domy w rezydencje marzeń, a swoim widzom doradza, jak lepiej wyglądać, by czuć się wspaniale na co dzień.

BBC HD to kanał z doskonałymi brytyjskimi serialami, dzieło czołowego producenta telewizji wysokiej rozdzielczości. Pokazuje najlepsze seriale BBC kręcone i emitowane w formacie HD.

CBeebies to kanał telewizyjny skierowany do dzieci – od niemowlaków, poprzez 3-4 letnie maluchy, aż do starszych przedszkolaków. Świat CBeebies jest pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, zaś przyjazne postaci – Charlie i Lola czy Teletubisie – pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię. Programy takie jak Pan Robótka podsuwają małym widzom pomysły na znakomite, twórcze zabawy.

25 lutego o godz. 22:00 zadebiutuje na kanale BBC Brit nowy „Top Gear”, tylko godzinę po jego premierowej emisji na kanale BBC Two w Wielkie Brytanii. W 25. sezonie na ekrany powrócą: Matt LeBlanc, Chris Harris, Rory Reid i Stig, a gościnnie pojawi się także niemiecka legenda wyścigów samochodowych, Sabine Schmitz.
Nowa seria jest jeszcze śmielsza, ciekawsza i zabawniejsza. W sześciu godzinnych odcinkach ekipa „Top Gear” podejmie kolejne wielkie wyzwania. Zbuduje najszybszy traktor na świecie, przetestuje motoryzacyjne perełki z silnikami V8 na dzikich, zachodnich terenach Stanów Zjednoczonych, spróbuje wylądować samolotem badawczym NASA na dachu jednego z samochodów i odkryje wiele ciekawostek na temat japońskiej kultury samochodowej.

W paśmie odkodowanym kanały bedą dostępne:
BBC HD - od pakietu Wygodnego, dla Abonentów cyfrowych
BBC World News - od pakietu Wygodnego, dla Abonentów cyfrowych
BBC Earth SD/HD - od pakietu MINI dla Abonentów cyfrowych (dla odbiorników SD), od pakietu Wygodnego dla Abonentów cyfrowych (dla odbiorników HD)
BBC Brit SD/HD - od pakietu MINI dla Abonentów cyfrowych (dla odbiorników SD), od pakietu Wygodnego dla Abonentów cyfrowych (dla odbiorników HD)
BBC Lifestyle - od pakietu Oszczędnego dla Abonentów cyfrowych (dla odbiorników HD)
BBC CBeebies - od pakietu Wygodnego, dla Abonentów cyfrowych
Nowa oferta telewizji cyfrowej
Uprzejmie informujemy, że jest już dostępna nowa oferta telewizji cyfrowej.


Ceny abonamentu zawierają już koszt dekodera HD! Koszt każdego następnego dekodera do kolejnego telewizora to 10 zł miesięcznie doliczone do abonamentu. Dekoder 3G - Pozwala na dostęp do bibliotek internetowych ipla, iplex, vod, tvn player i wielu innych w cenie abonamentu. Koszt takiego dekodera to + 10 zł miesięcznie do abonamentu.

W nowej ofercie mogą mieć Państwo już za 23 zł brutto miesięcznie 79 kanałów wraz z dekoderem HD, który jest już wliczony w abonament !


Kliknij na obrazek, żeby powiększyć