Intenet
Indywidualne numery kont bankowych
INFORMACJA

Wszystkie osoby, które opłacają abonament przelewem bankowym lub w agencji opłat i dokonują wpłat na nasze konto o numerze:
82 88760009 0030 1080 2000 0001
prosimy by odwiedziły nasze biuro w celu uzyskania INDYWIDUALNEGO numeru konta bankowego. Przyczyni się to do łatwiejszej identyfikacji Państwa wpłat za abonament.


Aktualizacja kanałów DVB-T
Dnia 06.05.2019 zostanie zmieniona część obecnych kanałów na HD. Konieczne będzie ponowne wyszukanie kanałów.
Większość telewizorów prosimy programować następująco:

1. Wybieramy klawisz menu.
2. Wyszukujemy ustawienia kanałów(najczęściej ikonka satelity)
3. Wybieramy strojenie automatyczne.
4. Jeżeli jest możliwość to wybieramy antena/naziemna,DVB-T (nazwa zależna od producenta)
5. Zatwierdzamy wyszukiwanie.

Jeżeli zostanie znalezionych 51 kanałów cyfrowych(często podpisywanych jako DTV) to znak, że poprawnie znaleziono wszystkie kanały.

Jeżeli Państwa telewizor nie posiada zintegrowanego dekodera DVB-T można zaopatrzyć się w zewnętrzny dekoder DVB-T. Jego zakupu można dokonać w większości sklepów ze sprzętem RTV/AGD. Ze względu na dużą popularność dekoderów nie prowadzimy ich dystrybucji. Zachęcamy także do skorzystania z oferty TOYA, w której to my zapewniamy bezpłatny montaż cyfrowego dekodera HD.
Nowa oferta telewizji cyfrowej
Uprzejmie informujemy, że jest już dostępna nowa oferta telewizji cyfrowej.


Ceny abonamentu zawierają już koszt dekodera HD! Koszt każdego następnego dekodera do kolejnego telewizora to 10 zł miesięcznie doliczone do abonamentu. Dekoder 3G - Pozwala na dostęp do bibliotek internetowych ipla, iplex, vod, tvn player i wielu innych w cenie abonamentu. Koszt takiego dekodera to + 10 zł miesięcznie do abonamentu.

W nowej ofercie mogą mieć Państwo już za 25 zł brutto miesięcznie 90 kanały wraz z dekoderem HD, który jest już wliczony w abonament !


Kliknij na obrazek, żeby powiększyć