KSW 33: Pojedynek dwóch najlepszych zawodników MMA w tej części świata!

Kliknij na obrazek, żeby powiększyć


Walkę można zobaczyć w usłudze Pay-per-view (PPV). Jest ona dostępna dla wszystkich naszych klientów posiadających dekoder TOYA. Usługa ta kosztuje jednorazowo 40 zł.


Już 28 listopada na KSW 33 w TAURON Arenie Kraków dojdzie do pojedynku pomiędzy mistrzem KSW w kategorii średniej Michałem Materlą a największą gwiazdą polskiego MMA Mamedem Khalidovem. To będzie walka, która po latach spekulacji ekspertów i fanów wreszcie wyłoni lepszego z tej dwójki.


Oprócz tego w Krakowie o pas wagi ciężkiej KSW powalczą Karol Bedorf z Michałem Kitą. Przeciwnikiem autora najbardziej spektakularnych nokautów na galach KSW Aziza Karaoglu (8-6, 7 KO, 1 Sub) będzie groźny, wysoko notowany zawodnik Federacji Maiquel Falcao (35-7, 24 KO, 6 Sub). Natomiast w pierwszym w historii pojedynku o pas KSW w kategorii piórkowej Artur Sowiński podejmie wielkie odkrycie tego roku - Klebera Koike Erbsta.
Aktualizacja kanałów DVB-T
Większość telewizorów prosimy programować następująco:

1. Wybieramy klawisz menu.
2. Wyszukujemy ustawienia kanałów(najczęściej ikonka satelity)
3. Wybieramy strojenie automatyczne.
4. Jeżeli jest możliwość to wybieramy antena/naziemna,DVB-T (nazwa zależna od producenta)
5. Zatwierdzamy wyszukiwanie.

Jeżeli zostanie znalezionych 50 kanałów cyfrowych(często podpisywanych jako DTV) to znak, że poprawnie znaleziono wszystkie kanały.

Jeżeli Państwa telewizor nie posiada zintegrowanego dekodera DVB-T można zaopatrzyć się w zewnętrzny dekoder DVB-T. Jego zakupu można dokonać w większości sklepów ze sprzętem RTV/AGD. Ze względu na dużą popularność dekoderów nie prowadzimy ich dystrybucji.
Nowa oferta telewizji cyfrowej
Uprzejmie informujemy, że jest już dostępna nowa oferta telewizji cyfrowej.

UWAGA !!

Ceny abonamentu zawierają już koszt dekodera HD! Koszt każdego następnego dekodera do kolejnego telewizora to 10 zł miesięcznie doliczone do abonamentu. Dekoder 3G - Pozwala na dostęp do bibliotek internetowych ipla, iplex, vod, tvn player i wielu innych w cenie abonamentu. Koszt takiego dekodera to + 10 zł miesięcznie do abonamentu.

W nowej ofercie mogą mieć Państwo już za 25 zł brutto miesięcznie ponad 50 programów wraz z dekoderem HD, który jest już wliczony w abonament !


Kliknij na obrazek, żeby powiększyć